Bielizna termoaktywna - jak to działa? 0
Bielizna termoaktywna, z czym to się je :-)

   Bielizna termoaktywna kojarzy nam się z ekstremalnymi warunkami, zarówno jeżeli chodzi o pogodę, jaki i ukształtowanie terenu, oraz z wyczerpującymi sportami w tychże warunkach. A więc góry, śnieg i mróz oraz zmagania narciarzy i alpinistów. Ale na rynku jest ogromna różnorodność zarówno odzieży, jak i bielizny dla osób aktywnych w różnym stopniu, dla sportowców wyczynowych, i dla amatorów. Tylko jaką bieliznę wybrać i co to jest na przykład modal?

czytaj całość »
Jak dobrać odpowiedni biustonosz? 0
Jak dobrać odpowiedni biustonosz?

Wiele, zwłaszcza młodszych kobiet, które dopiero co zaczynają nosić biustonosz, nie wie jak dobrać rozmiar stanika, aby ten idealnie leżał, a jego noszenie było komfortowe.

czytaj całość »
Moja mama jest ładniejsza! 0
Moja mama jest ładniejsza!

   Pamiętam z czasów bardzo odległych, kiedy w wieku kilku lat każda dyskusja w piaskownicy kończyła się "A moja mama jest najładniejsza!!!" Był to argument, który załatwiał każdy temat. Słuchając podobnych tekstów mojej córki zdałam sobie sprawę z tego, że bycie mamą jest piękne właśnie dla takich chwil. Nie wszystko się pamięta. Ale codzienność wygląda trochę inaczej.  Rezygnujemy z wolności i niezależności w wielu dziedzinach życia właśnie dla dzieci najbardziej. Dodatkowe obowiązki i zmiana ośrodka życia z "wokół mnie" na "dla dziecka" nie jest łatwe, ani proste. Na szczęście w wielu dziedzinach dostajemy narzędzia, które ułatwiają nam ten okres.

   Czy ktoś pamięta jeszcze tetrowe pieluchy, które należało wygotować? A bielizna dedykowana dla mam karmiących właściwie nie istniała jeszcze 30 lat temu. Natomiast w tej chwili producenci bielizny starają się ułatwiać życie mamom, które karmią swoje maluszki piersią. W tym miejscu chcę Wam zaprezentować czego można oczekiwać i jak szukać potrzebnych produktów dla mam karmiących.

czytaj całość »
Jak powstawało BodyCiao...? 0

  

  Jak powstawało BodyCiao? - tytuł może być nieco mylący. Nie jest to raczej dobre miejsce do opisywania, jak założyć sklep internetowy, ani jak rozmawiać z informatykiem o atrybutach i wariantach ;-). Dlatego skupimy się tutaj na informacjach o tym, czego możecie się tu spodziewać i co znajdziecie tutaj w kolejnych wpisach.  

  BodyCiao - Skąd taka nazwa?  Body to z języka angielskiego ciało, a Ciao to po włosku cześć - W języku Wieży Babel ;-) oznacza to - Przywitaj swoje ciało w pięknej i wygodnej bieliźnie z naszego sklepu internetowego z bielizną.

 BodyPilot to przewodnik po bieliźnie, tkaninach, rozmiarach itp., który pozwoli świadomie dokonywać wyboru, a dzięki temu może oszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.

                                                                        Startujemy BodyPilot...

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl