Czas realizacji zamówienia

Wysyłka najpóźniej w 48 godzin

Wszystkie zamówienia realizujemy bez zbędnej zwłoki, jednak w przypadku ewentualnych trudności i w gorących okresach, czas wysyłki może trwać do 48 godzin.

Jeśli zależy Ci na czasie, prosimy daj nam o tym znać w komentarzu do zamówienia.

 

OKRES ŚWIĄTECZNO NOWORCZNY

W okresie świąteczno-noworocznym w tym roku święta wydłużone są przypadającą bezpośrednio po nich niedzielą. Dlatego realizacja i przede wszystkim wysyłka paczek będzie możliwa dopiero od poniedziałku po świętach. Również paczki nadane przez nas w wigilię wyruszą do Was w poniedziałek 29 grudnia. 

Zamówienia złożone podczas weekendu oraz w poniedziałek do godz.11.00, jeżeli będą opłacone (DotPay - czyli szybkie przelewy elektroniczne, karta, BLIK) oraz te, które są płatne przy odbiorze wyjadą od nas w poniedziałek i dotrą do Was przed Wigilią. Zamówienia opłacane przelewem zostaną wysłane w poniedziałek pod warunkiem, że przelew zostanie zaksięgowany przez nasz bank 21-go grudnia do godziny 11.00

Chcąc mieć pewność, że przesyłka dotrze przed Wigilią wybierz płatności DotPay lub pobranie - spakujemy i nadamy jeszcze podczas weekendu. W przypadku, jeżeli płatność DotPay nie uda się lub chcesz zmienić płatność - napisz do nas lub zadzwoń, a my wygenerujemy link do płatności elektronicznej, który możesz spokojnie opłacić w dowolnym czasie. 

 

 INPOST w okresie świateczno-noworocznym.

Informujemy, że z powodu przypadających w okresie świątecznym oraz noworocznym dni wolnych od pracy usługi InPost będą świadczone według poniższego, specjalnego harmonogramu. Ponadto, gwarantujemy, że wszystkie paczki, które zostaną opłacone Dot Pay (szybkie przelewy, karta, BLIK) oraz płatne przy odbiorze zostaną nadane w sieci InPost do 21 grudnia i trafią do odbiorców jeszcze przed Świętami. Innymi słowy, nie wystarczy, że zrobisz zwykły przelew w poniedziałek rano - warunkiem dostawy jeszcze przed Wigilią jest aby przelew został zaksięgowany przez bank do 21 grudnia do godz 11.00 włącznie.

24 grudnia (czwartek) – zlecanie podjazdów kurierskich będzie możliwe do godz. 12.00. Odbiór przesyłek oraz dostawa do Paczkomatów będą realizowane do godz. 14.00. 25/26/27 grudnia (piątek, sobota, niedziela) – w związku z dniami wolnymi doręczenia przesyłek nie będą realizowane. Przesyłki podjęte w dn. 24.12.2020 r.(czwartek) wyjadą w dn. 28.12.2020 r. (poniedziałek) a zostaną doręczone 29.12.2020 r. (wtorek). W okresie noworocznym: 31 grudnia (czwartek) – zlecanie podjazdów kurierskich będzie możliwe do godz. 12.00. Odbiór przesyłek oraz dostawa do Paczkomatów będą realizowane do godz. 16.00. 01/02/03/ stycznia 2021 (piątek, sobota, niedziela) – w związku z dniami wolnymi doręczenia przesyłek nie będą realizowane. Przesyłki podjęte w dn. 31.12.2020 r. (czwartek) wyjadą w dn. 04.01.2021 r. (poniedziałek) a zostaną doręczone w dn. 05.01.2021 r. (wtorek).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl