Slipy męskie

Slipy męskie to najbardziej klasyczna forma męskiej bielizny. Ale czy naprawdę to tak łatwo wybrać i dopasować sobie odpowiedni fason? Pomińmy różne odmiany bokserek i szortów męskich. Tutaj, w tym miejscu znajdziesz tylko klasyczne majtki męskie zwane slipami. jest kilka różnych fasonów, których nazwy znajdziesz czasem w opisie konkretnego fasonu, a poniżej krótka charakterystyka modeli i fasonów w męskich majtkach.

Slipy klasyczne albo classic to dosyć wysokie w stanie majtki męskie, najczęściej w 100% z bawełny. Slipy męskie klasyczne bardzo rzadko występują w rozmiarze S, ale za niektóre majtki męskie classic mają rozmiary powyżej 2XL.

Slipy męskie o kroju sport są niższe w stanie od classic, ale też nie są to specjalnie niskie w stanie majtki męskie. Jest to fason średnio zabudowany. Slipy męskie sport czasem występują w rozmiarze S, ale wyjątkowo powyżej rozmiaru 2XL.

Tango męskie to slipy mocno wykrojone  na bokach. Wysokość fasonu jest podobna jak w slipach typu sport, ale najczęściej z boku mają tylko gumę.

Mini lub super mini to slipy męskie o bardzo niskim stanie, bardzo często z cieniutką gumką w tunelu.

Stringi męskie to fason, o którym nie trzeba wiele pisać.  Tak jak wśród pań, tak i wśród panów występują zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy tego fasonu.

Slipy męskie można poklasyfikować nie tylko w zależności od fasonu, ale też ze względu na użyte materiały, wykończenie i rodzaj gumy. Na ten temat więcej dowiedzieć się można w opisach poszczególnych modeli.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl