Stroje i kostiumy kąpielowe jednoczęściowe damskie

Damskie stroje kąpielowe jednoczęściowe obejmują bardzo bogatą ofertę pod względem różnorodności fasonów.

Najprostszym podziałem jest podział na stroje kąpielowe jednoczęściowe sportowe i plażowe.

Stroje kąpielowe jednoczęściowe plażowe mają o wiele bardziej zróżnicowaną ofertę niż sportowe. Wśród tych kostiumów kąpielowych najbardziej popularne ostatnio są stroje kąpielowe jednoczęściowe push-up, których największy wybór prezentują marki SELF i LAVEL.

Różnią się one między sobą kształtem miseczek, oraz różnymi rozwiązaniami na dole kostiumu. Większość ma tradycyjny fason zabudowanego kostiumu kąpielowego, ale występują też kostiumy naśladujące tankini, z mini spódniczką. Albo też bardziej wyrafinowane kroje, które nie są tak bardzo kryjące na dole, bo mają wstawki z siateczki, albo wycięte symetryczne otwory.

Stroje kąpielowe damskie jednoczęściowe push up mają zazwyczaj w usztywniane miseczki wszyte kieszenie na wkładki. Wyjmowane wkładki są zazwyczaj z gąbki o ergonomicznym, dopasowanym do biustu kształcie.

Kostiumy kąpielowe jednoczęściowe sportowe możemy podzielić na te, które mają usztywniane miseczki często z wkładkami push-up i te tradycyjne sportowe stroje kąpielowe, które nie mają żadnych miseczek, usztywnień ani wkładek. Czasami dostępne są stroje kąpielowe jednoczęściowe z nogawkami jak przy szortach kąpielowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl