Mamą być... jest wcale nie łatwo. Jak wyglądać elegancko, kiedy co chwilę trzeba nakarmić pociechę? Na rynku pojawia się coraz więcej propozycji dla mam karmiących. Już nie jesteś skazana na miękki biustonosz, w którym ciężki biust źle wygląda.

W tej chwili niemalże każda firma bieliźniarska wprowadza do swojej oferty usztywniane biustonosze do karmienia, które wyposażone w specjalne zapięcie typu klik-klak ułatwia odpinanie i zapinanie miseczki jedną ręką. Nie zawsze są to udane konstrukcje, ale można już wybrać te najlepsze mamma bras.

Zazwyczaj usztywniane biustonosze do karmienia są na fiszbinie, niekiedy szczególnie większe rozmiary wyposażone są w fiszbiny boczne. Stabilność dużym rozmiarom biustonoszy dla mam karmiących zapewniają szersze ramiączka.

Szczególnym przypadkiem jest biustonosz do karmienia Naturana 5666, który nie tylko jest usztywniany, ale też idealnie gładki, bez koronek ani nadruków. Biustonosz do karmienia gładki  jest na rynku bieliźniarskim rzadkością, a jest to najlepsze rozwiązanie do noszenia na co dzień, szczególnie w kolorze beżowym.

Gładki biustonosz do karmienia 5666 występuje w kolorze cielistym, czarnym i białym. Jest też wyjątkowo komfortowy, ponieważ nie posiada fiszbin. Czasem podczas karmienia piersi są wyjątkowo wrażliwe, dlatego też biustonosz dla mam karmiących musi być bardzo wygodny.

  • Promocja
  • Promocja
  • Promocja
  • Promocja
  • Promocja
  • Promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl