Szorty damskie

    Czy wygodna bielizna musi być jednocześnie rozwiązaniem, które nadaje się jedynie do chodzenia po domu w samotności? Osoby, którym trudno jest uwierzyć w to, że może być inaczej, powinny jak najszybciej zainteresować się naszą ofertą. Szorty i bokserki damskie staną jej wyjątkowo ważny element i każda tego typu propozycja zasługuje na uwagę. Ich największym atutem jest uczucie komfortu podczas ich noszenia, z dumą podkreślamy jednak i to, że polecane przez nas rozwiązania charakteryzuje niebanalny, atrakcyjny wygląd.

   Szorty damskie lub inaczej bokserki damskie to wygodny fason występujący w 2 wersjach.  Pierwszy, najbardziej popularny fason, to damskie szorty sportowe. Ta wersja najbardziej przypomina szorty - bokserki męskie - skąd wywodzi się ten fason. Gładkie , szerokie na boku majtki z delikatną nogawką bardzo często wykorzystywane są do tańca.

   Druga grupa to koronkowe szorty damskie, które zachowują fason bokserek damskich, ale są całe lub częściowo z koronki. Z czasem niektóre szorty przestały być podobne do obcisłych bokserek i tylko producenci czasem wiedzą, dlaczego dany model nazywany jest nadal szortami ;-).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl