Zwroty i wymiany

Bezproblemowy zwrot i wymiana nowych produktów.

Kupując u nas możesz zapomnieć o obawach i obiekcjach związanych z zakupami w internecie. Masz 14 dni na zapoznanie się z produktem i możesz w tym czasie zwrócić lub wymienić nieużywany towar w stanie nowości bez podania przyczyny lub odstąpić od umowy.

Zwrotom nie podlegają maseczki.W związku z panującą pandemią koronawirusa w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników podjęliśmy decyzję o nie przyjmowaniu zwrotów zakupionych masek. Maski są produktem higienicznym, które zgodnie z art. 38 pkt. 5 ustawy o prawach konsumenta nie podlegają zwrotom. Prosimy o przemyślane zakupy.

Wyślij nieużywany towar

Aby dokonać zwrotu wyślij towar wraz z dokumentem zakupu, oryginalnym opakowaniem i wypełnionym oświadczeniem w ciągu 14 dni od jego otrzymania na adres:

BodyCiao
Agnieszka Zawistowska
Białki, Diamentowa 27
08-110 Siedlce

 

Aby skorzystać z możliwości zwrotu lub wymiany towaru,

Pobierz formularz zwrotu i wymiany

Dobrowolne prawo zwrotu lub wymiany towaru do 14 dni jest prokonsumencką praktyką naszej firmy i w żaden sposób nie ogranicza ono ustawowego prawa odstąpienia od umowy. Ustawowe regulacje dotyczące odstąpienia od umowy znajdziesz w regulaminie sklepu w punkcie 4. Prawo do odstąpienia od umowy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl