Figi damskie pełne

   Choć najbardziej znane modelki konsekwentnie promują przede wszystkim stringi, kobiety często przyznają, że nie jest to wcale ich ulubiony typ majtek. Na miano to zasługują przede wszystkim figi damskie, nie powinno więc zaskakiwać to, że w naszym sklepie można zaopatrzyć się w nie korzystając z wielu opcji. Figi zabudowane są cenione przede wszystkim dlatego, że zapewniają noszącym je kobietom komfort i wygodę. Nie bez znaczenia jest jednak i to, że można oczekiwać od nich pięknego, atrakcyjnego wyglądu. Figi pełne, które przygotowaliśmy z myślą o kupujących, są przy tym nie tylko piękne, ale i odporne na uszkodzenia, wykonane jedynie z tych materiałów, które są bezpieczne dla skóry.

  W tej grupie majtki damskie również różnią się fasonem, i dlatego warto zwracać uwagę na nazewnictwo, które stosujemy za producentem. Tylko jeden producent np. Atlantic stosuje podział na blisko 10 fasonów : mini bikini, bikini, sport, mini back, classic, maxi, tango, hipster. Każdy z tych fasonów charakteryzuje się przynajmniej jedną cechą, która odróżnia je od pozostałych. Najczęściej chodzi tu o wysokość lub sposób, w jaki są one zabudowane.

   Na ten temat na pewno przygotujemy przewodnik, który ukaże się na naszym blogu, a tu umieścimy link do niego. Podobnie jak nazewnictwo materiałów używanych do produkcji bielizny, wymaga szerszego omówienia.

  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl