Podkategoria PIŻAMY dzieli się na piżamy męskie i piżamy damskie. 

Bawełniane piżamy męskie to podstawowa propozycja dla panów. Ale również tutaj można by wyodrębnić męskie piżamy z krótkim rękawem i z krótkimi spodniami oraz męskie piżamy z długim rękawem i z długimi spodniami. Coraz częściej, ale wciąż nie ma zbyt wielu propozycji, występuje kombinacja - męska piżama z krótkim rękawem i z długimi spodniami. Jeszcze rzadziej taki zestaw można spotkać  w damskich kompletach piżamowych.

Niekiedy producenci decydują się na sprzedaż oddzielnie spodni od piżamy i ewentualnie bluzki od piżamy. Górna część piżamy rzadko występuję jako samodzielny produkt. Zdecydowanie częściej można spotkać damskie lub męskie spodnie od piżamy.

Bawełniana piżama damska to nadal podstawowa propozycja dla pań w tej kategorii. Jednak, w przeciwieństwie do męskich propozycji, damskie piżamy z krótkim rękawem lub z długim są bardziej zróżnicowane, zarówno jeżeli chodzi o krój, jak i użyte materiały. Piżama damska bawełniana albo z wiskozy, z włóknem bambusowym lub z dodatkiem modalu - to najczęściej używane surowce. A do tego czasem dochodzą koronkowe lub szyfonowe wstawki, oraz inne zdobienia.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl